James: Doja qe Sandra te me zbulonte

25/05/2010 13:00

Jesse James kerkonte qe Sandra Bullock ta zbulonte c’ndodhte me jeten e tij plot tradheti.

Ne nje rrefim per show-n amerikan “Nightline”, James thote se ishte plotesisht i ndergjegjshem per ate cfare po bente dhe e kuptonte se c’permasa te tmerrshme kishin veprimet e tij, lidhjet e shumta jashtemartesore.

“Nuk e kuptoj pse sillesha keshtu. Doja te sabotoja jeten time. E kam te veshtire te flas sepse Sandren e dua akoma dhe e kam perzemer. Pergjate gjithe jetes sime jam perpjekur ta mbroj, por isha pikerisht une personi qe e lendova me shume. Jam i sigurt qe Sandra do te ndihet keq per shume kohe”, thote James.

Top Channel