Monako, burri i Karolines puth nje grua tjeter

07/01/2010 13:55

Konfirmohet kriza mes Karolines se Monakos dhe Ernst August te Hanoverit, pas daljes ne skene te nje tjeter gruaje.

E perjavshmja gjermane “Bunte” ka kapur burrin e princeshes teksa puthte nje tjeter grua ne Tajlande, ne ujrat e Phuket.

Foto, shkruan “Bunte”, jane bere me 30 dhjetor. Muaj me pare principata e Monakos kishte pergenjeshtruar nje ndarje te mundshme mes te tyre.

Top Channel