Vajza e Hallyday tenton te vrase veten

04/01/2010 21:40

Laura Smet, vajza e kengetarit Johnny Halliday dhe aktores Nathalie Baye, ka tentuar te vrase veten duke pire nje perzierje ilacesh dhe alkool.

26 vjecarja gjendet aktualisht ne spital ne gjendje te rende.

Ne nje interviste per “Journal de Dimanche”, Smet ka mohuar se ka rekomanduar vellain e te fejuarit aktual per te operuar babain e saj, i cili pati komplikacione pas kesaj nderhyrjeje.

Familja Halliday ka hedhur ne gjyq mjekun qe kreu operacionin, pas te cilit kengetari i njohur francez rrezikoi jeten.

Top Channel