Si do te duken VIP-at pas 10 vitesh?

30/12/2009 14:05

Cfare mund te ndryshojne 10 vjet te njeri? Po te ata qe sot jane personazhet me te njohura te botes se spektaklit? Me shume para, rrudha, thinja, dhimbje…

Te famshmit dhe te pasurit gezojne fatin per te mos u plakur para kohe, pasi sot ka shume zgjidhje anti-plakje.

Shihni disa prej personazheve me te famshme se si mund te transformohen pas nje dekade

FOTO GALERI
1/7
Victoria me rrudha

Top Channel