Steven Tyler ne klinike per te shpetuar Aerosmith

29/12/2009 16:05

Per te qendruar ne grupin Aerosmith, lideri Steven Tyler eshte i gatshem te beje gjithcka.

Ai do te hyje ne nje klinike rehabilitimi ndaj qetesuesve te dhimbjeve qe merr prej kohesh. “Nuk kam thene asnjehere se dua te marr dy vite pushim”, shprehet kengetari. Disa muaj me pare dolen fjale se ai mendonte te braktiste grupin, por eshte vete Tyler qe mohon gjithcka edhe pse Joe Perry dhe anetaret e tjere te bandes nuk duken shume optimiste.

Duke folur per revisten amerikane “Rolling Stone”, Steven theksoi se deshiron ta programoje albumin e ri. “Lexova per deklaratat ku thuhej se doja 2 vite pushim, por theksoj se kane qene thashetheme dhe sapo gjerat te rregullohen une do jem ne krah te shkokeve te grupit per te kenduar live”, perfundon Tyler.   

Top Channel