Reali i Madridit, Kaka eshte sheruar

28/12/2009 20:30

Kaka eshte sheruar dhe do te jete ne dispozicion te skuadres se Manuel Pellegrini per ne 3 janar kur Reali i Madridit do te perballet me Osasuna ne Pamplona ne javen e 16-te te liges spanjolle.

Braziliani nuk luan prej 29 nentorit, diten e humbjes 1-0 ne Camp Nou kunder Barcelones.

“Jam shume mire, jam sheruar”, eshte shprehur Kaka per te perditshmen spanjolle “As”.

Top Channel