Tiger Woods vazhdon te jete ne shenjester te kronikave te gazetave te gjysmes se botes.

Ndersa nga njera ane vazhdon arratia e sponsoreve milionere, marredheniet e tij jashtemartesore vijne tani edhe ne kinema. Nuk behet fjale per ndonje dokumentar, por per nje film me drita te kuqe.

Filmi ‘hard’, nje lloj parodie seksi po prodhohet dhe do te titullohet «Tiger’s Wood».

Woods do te interpretohet nga aktori porno Tyler Knight, ndersa gruaja nga Kayden Kross. Te dashurat e Tiger do te luhen nga Joslyn James e Holly Sampson,dy prej emrave te listes se gjate.

Filmi i prodhuar nga shtepia kinematografike «Adam & Eve Pictures», do te dale ne janar.

Top Channel