Tjeter femije per Cruise e Holmes?

03/12/2009 12:50

Per Tom Cruise e Katie Holmes mendohej se nuk do te kishin nje lidhje shume te gjate.

Pas tre vitesh martese, te dy kane nje karriere te pasur, personalitet dhe dinjitet te vecante.

Mesa duket ata po mendojne te zgjerojne familjen e tyre.

Nje mike e ciftit thote se Katie tani jo vetem qe nuk ndihet thjesht si zonja Cruise, por pavaresisht divergjencave me te shoqin ajo ruan nje personalitet te forte dhe madje eshte e sigurte ne pritjen e nje tjeter femije.

Top Channel