Filmi i Polanskit ne Berlin

02/12/2009 16:00

“The Ghost”, filmi i fundit i Roman Polanskit mund te mberrije shume shpejt ne Berlinale, festivali i Berlinit qe feston 60-vjetorin e vete.

Lajmin e ka bere te ditur “The Hollywood Reporter”.

Polanski ka vazhduar te punoje ne film edhe pse ishte i arrestuar ne Zyrih ne shtator.

Aktori do te qendroje ne burg deri te premten dhe me pas do te transferohet ne banesen e tij te Gstaad, ku do te qendroje ne arrest shtepie.

Top Channel