Qipro, gjendet i vrare miliarderi rus

01/12/2009 12:25

Nje mister ka perfshire Qipron, ku nje miliarder rus 61 vjecar u gjet i vrare ne nje plazh, ne afersi te qytetit bregdetar te Limasolit.

Personi ne fjale eshte mbytur dhe me pas vrasesi ka tentuar te fshehe trupin duke e mbuluar me disa dege pemesh, bejne te ditur mediat lokale.

Policia eshte e sigurte se nuk behet fjale per vjedhje, pasi kufoma kishte ende ne dore nje ore te shtrenjte, si dhe ne xhep portofolin me euro.

Policia lokale ka nisur nje hetim per te zbardhur ngjarjen, e cila eshte e mbuluar nga misteri.

Top Channel