Filmi “Obsessed” ndodhet ne maje te arketimeve ne SHBA, ndersa turneu po zhvillohet ne sukses te plote.

Moment i lavdishem per kengetaren dhe aktoren amerikane, Beyonce, e cila sapo ka publikuar kengen me te fundit, te titulluar “Halo”. Turneu europian do mbyllet ne 8 dhe 9 qershor ne O2 Arena te Londeres, ndersa ne SHBA do startoje rrugetimin duke filluar qe nga 21 qershori ne “Madison Square Garden” te New York, per te perfunduar ne Las Vegas pas 4 ndalesave.

Kengetarja ka gjetur kohe te pozoje edhe per revisten prestigjoze “Marie Claire” ku shfaqet me veshjet e perdorura gjate turneut, te dizenjuara nga Thierry Mugler. Nderkohe, arketimet e filmit “Obsessed” te regjisorit Steve Hill jane te kenaqshme.

Ne kete film ajo luan ne rolin e nje gruaje te nje menaxheri te suksesshem qe e shikon se si po i ndryshon jeta per shkak te lidhjes qe bashkeshorti krijon me nje stazhiste.

Top Channel