Victoria Beckham: Ngjaj me meshkujt homoseksuale

04/02/2009 10:55

Victoria Beckham deklaron se ndihet si nje mashkull homoseksual. Ish-pjesetarja e “Spice Girls” thote se nuk ka asgje te perbashket me meshkujt heteroseksuale dhe ze me shume miqesi me ata gay.

“Mua me pelqejne femrat dhe kam mikesha femra, por preferoj meshkujt homoseksuale. Brenda meje eshte nje mashkull gay qe do te dale jashte”, ka thene ajo. “Me meshkujt normale nuk ngjaj, perfshire ketu bashkeshortin, babane, apo vellezerit”.

Ne nje interviste per edicionit italian te “Vanity Fair”, Victoria thote se deshiron t’i shtoje edhe nje vajze klanit Beckham. “Do te doja shume te jete vajze. S’mund ta zgjedhesh se c’do te dale, por do te deshiroja nje vajze”.

Top Channel