Zbulohet arsyeja e “refuzimit”. Panucci: Loret Sadiku, në planet tona
12/11/2018 12:30
Kombëtarja, Panucci publikon listën për ndeshjet me Skocinë e Uellsin
07/11/2018 13:40
McLeish publikon listën, Skocia me mungesa në Shkodër
07/11/2018 02:12
Panucci i gjen shtëpinë Nishanit. Gjykata kërkonte te Gjendja Civile adresën
25/10/2018 14:02
Renditja e FIFA-s, Shqipëria zbret 3 pozicione. Belgjika ngjitet mbi Francën
25/10/2018 12:37
Dopieta e Sulejmanov nuk mjafton, Shpresat mbyllin eliminatoret me barazim
16/10/2018 20:34
UEFA “ngel në klasë” Shqipërinë, nëse nuk mund Skocinë
16/10/2018 18:13
Shanset e kombëtares për të dalë e para në grup
15/10/2018 14:02
Shqipëria, “hermetike” para Izraelit. Në fushë me skemën 4-4-1-1?
14/10/2018 12:00
Disa statistika përpara sfidës së rëndësishme të kuqezinjve me Izraelin
14/10/2018 08:25
Dëmtime te kuqezinjtë, ikin Veseli-Ramadani, vijnë Balliu-Lilaj
12/10/2018 11:55
Barazimi me Jordaninë, Panucci: Uroj që të fitojmë në Izrael
11/10/2018 14:57
Grezda: Nuk luaj dot me shpinë nga porta, ndaj Izraelit japim maksimumin
11/10/2018 01:49
Kombëtarja zgjedh kapitenët, Mavraj kryeson hierarkinë
11/10/2018 00:34
Panucci: Më vjen keq që nuk fituam, lojtarët dhanë maksimumin
10/10/2018 22:13
Panucci “zbërthen” Jordaninë: Ekip i nivelit tonë, portat e Kombëtares të hapura
09/10/2018 18:58
Shpresat e Bushit kërkojnë rezultat pozitiv me Spanjën
09/10/2018 15:54
Stërvitja e fundit e kuqezinjve para miqësores me Jordaninë
09/10/2018 13:55
Flet zbulimi i Panuccit, Binaku: Fitore në Izrael, synojmë kualifikimin
08/10/2018 16:17
Sfidat me Spanjën e Estoninë, Shqipëria U21 me vlerësim maksimal për rivalët
08/10/2018 13:54
Konferenca e befasishme, Panucci flet për lojtarët e rinj, por dhe të ardhmen e tij
07/10/2018 17:17