Flet Duka pas ndeshjes, ja çfarë thotë për rinovimin e kontratës me Reja-n
15/10/2019 07:33
Prekazi driblon derbin, Shqipëri-Kosovë, zjarr në shtëpi
15/10/2019 07:27
Roshi: Doja që Manaj të shënonte, ja çfarë na tha Reja
15/10/2019 00:54
Manaj pas ndeshjes: T’i rinovohet kontrata Rejas
15/10/2019 00:19
Fitore historike ndaj Moldavisë, ja çfarë thotë Reja për ekipin
14/10/2019 23:27
Shqipëria spektakolare, shkatërron Moldavinë
14/10/2019 23:14
Bëri gabimin e ndeshjes, ja çfarë thotë Strakosha
12/10/2019 00:12
Humbja kundër Turqisë/ Flet Edi Reja: Bëmë ndeshjen perfekte, humbja është një mëkat
11/10/2019 23:52
Kishte dy raste të pastra shënimi: Manaj: Mbrojtësi turk më prishi koordinimin
11/10/2019 23:40
Memushaj: Jemi të zhgënjyer, nuk e merituam humbjen
11/10/2019 23:28
Vetëm fitorja na mban në garë për kualifikim, Shqipëria synon 3-pikëshin në Stamboll
11/10/2019 08:17
Turqi-Shqipëri, ja kush do të jetë arbitri i ndeshjes
09/10/2019 01:41
Festa e Metës në stadium. Presidenti komenton fitoren e Kombëtares
11/09/2019 15:40
Mposhtën 4-2 Islandën, ja çfarë thanë pas ndeshjes heronjtë kuqezi
11/09/2019 07:45
Fitorja ndaj Islandës/ Reja: Nuk duhet të humbim përqendrimin asnjëherë, më pëlqeu reagimi i ekipit
10/09/2019 23:56
Shqipëria shkatërron Islandën, Meta feston si i ‘çmendur’
10/09/2019 23:39
Festë në Elbasan Arena! Shqipëria dhuron spektakël dhe merr 3 pikë të çmuara
10/09/2019 23:20
Federata Franceze e Futbollit kërkon falje: Lavdërojmë ‘fair-playn’ e delegacionit shqiptar
10/09/2019 07:03
Duka apel tifozerisë: Mos u bëni si tifozat ‘Vip’
08/09/2019 21:13
“France Football” publikon notat, nuk do ta besoni kush është më i miri nga Shqipëria
08/09/2019 19:47
Formacioni i Kombëtares, mendohet Nalaj dhe Uzuni në sulm
07/09/2019 14:29