Përgatitja për eliminatoret/ Kombëtarja vijon stërvitjen në Durrës
24/05/2019 09:17
Kualifikueset e “Euro 2020”, Edy Reja grumbullon Kombëtaren kuqezi
21/05/2019 11:24
Reja: Po studioj lojtarët e rinj. Me Islandën e Moldavinë, bazë grupi aktual
18/05/2019 19:58
“Arena Kombëtare” ndryshon dita-ditës (Foto)
30/04/2019 21:09
Prezantohet Edy Reja, ka firmosur deri në nëntor
17/04/2019 16:33
Mbërrin në Tiranë Edy Reja, trajneri i ri i kombëtares
17/04/2019 15:05
Zyrtare, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë
15/04/2019 10:29
Në Napoli janë të sigurtë: Edy Reja, në pankinën e Shqipërisë
08/04/2019 16:50
FSHF kërkon pasuesin e Panuccit po në Itali. Duka, drekë me Zaccheronin
06/04/2019 13:44
Renditja e FIFA-s, humbja me Turqinë e zbret me një vend Shqipërinë
04/04/2019 13:27
Një boshnjak për Kombëtaren? Safet Sušić po negocion
26/03/2019 17:45
Bulku: Çunat dhanë më të mirën, morëm atë që donim
25/03/2019 23:18
Hysaj: Fitore morali, erdhi në momentin e duhur
25/03/2019 22:52
Pas Panuccit largohet dhe kriza. Shqipëria mund 3-0 Andorrën dhe kthen optimizmin
25/03/2019 22:39
Mbyllet pjesa e parë e Andorrë-Shqipëri. Gafë qesharake e portierit vendas, Sadiku kalon në avantazh Kombëtaren
25/03/2019 21:39
Publikohen formacionet zyrtare. Ja se si do të rreshtohet Kombëtarja ndaj Andorrës
25/03/2019 19:36
Reja trajner i kombëtares? Gjithçka mësohet ditën e martë
25/03/2019 18:55
De Biasi sinjal Dukës: Mbetem tifoz i Shqipërisë
24/03/2019 16:58
Jo vetëm Edi Reja/ Cilët janë kandidatët për të zëvendësuar Panuccin në stolin kuqezi
24/03/2019 10:49
Shkarkimi i Panuccit, Duka: Mund të bëhej edhe më parë
23/03/2019 22:09
Turqia, leksion të dyfishtë Shqipërisë. Munden edhe Shpresat për “Euro 2021”
23/03/2019 21:22