Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë U21, Alban Bushi u ka vendosur një video motivuese për të karikuar, lojtarët e ekipit Shpresa përpara ndeshjes me Kosovën dhe Anglinë ku luhet kualifikimi ynë.

Kjo edhe për shkak se nuk ishte vetë i pranishëm në ndeshje për shkak të detyrimit për të qëndruar në karantinë sepse rezultoi pozitiv ndaj covid-19.

Top Channel