Trajneri i i Kombëtares U21, Alban Bushi ka dalë sërish pozitiv me Covid.

Bushi ka bërë ritestimin në mëngjesin e kësaj të shtuneje dhe ka rezultuar sërish pozitiv.

Ashtu edhe si me ndeshjen ndaj Kosovës, në stolin e kuqezinjëve të vegjel do të ulet Mustedanagiç.

Kombëtarja U21 do të niset ditën e nesërmë në Angli, ndërsa ndeshjen e ka me 17 nëntor.

Top Channel