Skënderbeu “fluturon” në rënditjen e UEFA-s
24/11/2017 11:07
Milani “kinez” shkëlqen falë ADN-së së injektuar nga Berlusconi
24/11/2017 10:44
Jashanica konfirmon largimin: Luaj në Belgjikë ose Rusi
24/11/2017 00:10
Takaj: Grupi, arma jonë më e fortë. Tani të fitojmë titullin
23/11/2017 23:53
Daja i lumtur për fitoren: Paraqitje mjaft e mirë
23/11/2017 23:40
Milan rikthehet të buzëqeshë, 5-1 kundër Austrisë së Vjenës
23/11/2017 22:59
Skënderbeu fiton 3-2, por i lë jashtë fitorja e serbëve
23/11/2017 22:55
Skënderbeu, ndaj Dinamos së Kievit për kualifikimin dhe financat
23/11/2017 16:36
Ibra, rekord tjetër: Në Champions me 7 ekipe të ndryshme
23/11/2017 14:54
Partizani, Disiplina dënon me dy ndeshje “të rikthyerin” Starova
23/11/2017 14:45
Draxler, Liverpool kontakton me PSG për huazimin në janar
23/11/2017 14:18
UEFA e vëzhgon, Ceferin: Jam i shqetësuar për Milanin
23/11/2017 13:15
CR7 vuan për gola? Në Champions numëron 8, ndërsa Barça 7
23/11/2017 11:38
Marcos Alonso, historia e tri brezave…futbollistësh
23/11/2017 11:27
Skënderbeu, i gjithi në sulm ndaj Dinamos së Kievit
23/11/2017 11:18
Tifozët e Bajernit “dorovisin” me 500 euro Anderlehtin (Video)
23/11/2017 09:46
Inter kërkon 30 milionë euro për Joao Marion
23/11/2017 01:16
Pas Argjentinës, Bauzën e shkarkon edhe Arabia Saudite
23/11/2017 01:12
PSG pëson golin e parë në Champions, por i shënon 7 Celtic
22/11/2017 22:43
Juventus-Barcelona, në “paqe”, bardhezinjtë me mendjen në Greqi
22/11/2017 22:37
Daja: Vetëm për fitore ndaj D.Kievit, s’jemi eliminuar ende
22/11/2017 22:28