Zgjedhjet në FSHF, mbërrijnë monitoruesit nga FIFA dhe UEFA
06/02/2018 15:30
Edhe Premier League me pushime dimërore
06/02/2018 14:28
Manchester Utd. përkujton 60-vjetorin e tragjedisë së Mynihut
06/02/2018 12:15
Barcelona, “dhuratë” talentin 21-vjeçar Milanit
06/02/2018 12:08
Chelsea turpërohet dhe ofendohet nga Watford (Foto)
05/02/2018 22:56
Seria A, Lazio mposhtet nga Genoa në “Olimpico”
05/02/2018 22:45
Milan i kthehet lojtarëve me kosto zero
05/02/2018 21:20
“Arena Kombëtare” po merr formë
05/02/2018 20:11
Messi apo Ronaldo? Thiago Silva tregon se kush është më i vështirë për t’u mbrojtur
05/02/2018 20:06
Gol i mrekullueshëm në trekëndësh… në portën e tij! (Video)
05/02/2018 19:04
De Biasi, pranë rikthimit në Serie A. Në diskutime me Spalin
05/02/2018 18:50
Cristiano Ronaldo kalon në futbollin amerikan (Video)
05/02/2018 18:08
“Djemtë e këqinj” të Barcelonës (Foto)
05/02/2018 17:39
Shilton nuk e harron golin e Maradonës, kusht për ta takuar: Ndjesa publike
05/02/2018 17:29
Probleme te Barcelona, Pique do të mungojë ndaj Chelsea
05/02/2018 17:21
Di Biagio, trajner i Italisë deri në qershor
05/02/2018 13:48
Seedorf rikthehet si trajner te Deportivo la Coruna
05/02/2018 13:15
Neto i thyen dhëmbët uruguajanit Diego Godin
05/02/2018 12:58
Barcelona: Për merkaton e verës, buxheti 60 milionë euro
05/02/2018 10:47
Napoli mban kryesimin, Hysaj: Të rinjtë mund të na përkeqësonin
05/02/2018 10:08
Berlusconi kritika kinezëve: Duhet një president në Itali
05/02/2018 09:58