Shkumba e dallgëve të detit mbulon qytetin pas stuhitsë në Spanjë
22/01/2020 16:03
Peshku shtizë i ngulet në fyt 16 vjeçarit (Fotot e frikshme)
22/01/2020 15:36
Gruaja më vrasëse në botë. E quajtën “Zonja e Vdekjes”, 309 vrasje me snajper
22/01/2020 14:17
Malajzi, gjenden objekte prej guri që datojnë para 17.000 vitesh
22/01/2020 12:13
Rasti i rrallë/ Indi, lind dhia me fytyrë njeriu
22/01/2020 11:44
Ra në gjendje kome dhe udhëtoi në vitin 3906, tregon si do të jetë e ardhmja e njerëzimit
22/01/2020 09:50
Shkencëtarët bëjnë zbulimin e madh
22/01/2020 08:53
Pesë këshilla nga pesë milionerë që ia dolën vetë
21/01/2020 20:18
Të keni një tru më të madh s’do të thotë se posedoni memorie më të mirë
21/01/2020 20:10
Babai dhunon në ring rivalin e të birit që u mposht në mundje
21/01/2020 17:53
Oksigjen nga pluhuri i Hënës? Eksperimentet që mund të sjellin ndryshime revolucionare
21/01/2020 10:20
“Nautilus”, nëndetësja e parë në botë me energji bërthamore
21/01/2020 09:22
‘Kupat e kafkës’ kanibalizëm, apo mjete dekorimi?
20/01/2020 19:12
Top-10 vendet më të fuqishme, Izraeli i 8-ti në botë, SHBA e para
20/01/2020 14:06
Blen një shtrat të vjetër, e pabesueshme ajo që gjeti
20/01/2020 12:58
Ngjyra e syve tregon shumë për personalitetin tuaj
20/01/2020 10:31
Muri 119 miliardë dollarësh që mund të mbrojë Nju Jorkun nga përmbytja
18/01/2020 15:06
Tashmë mund të shkohet tek mjeku me ADN në celular
18/01/2020 10:59
Historia e veçantë e adoleshenteve holandeze që i joshën dhe vranë nazistët
17/01/2020 12:00
Asnjëherë nuk keni ëndërruar, ja çfarë ndikon në lodhjen kronike
17/01/2020 02:07
Provinca kineze që pretendon se nga 80 milionë banorë, vetëm 17 jetojnë në varfëri – katër prej të cilëve janë “të sëmurë”
16/01/2020 11:15