Aureli dhe Alesjo janë dy fëmijë që janë hedhur nga pallati i tyre dhe i k anë shpëtuar tërmetit, ku familjarë kanë ndërruar jetë.

Kryeministri Rama u ka bërë një surprizë të bukur, ku Cristiano Ronaldo dhe Buffon i kanë takuar.

Kryeministri Rama u shkoi dhe i takoji vogëlushët në spital në Tiranë ku të dy ishin në një dhomë.

Aureli ishte një fans i tij dhe i dha Ramës edhe një çokollatë.

Ndërsa Aureli që ka humbur babain, motrën dhe dhëndrin është tifoz i Milanit, dhe Rama i premtoi bluzën e Donnarumës.

 

Top Channel