Për njerëzit e famshëm, Met Gala që zhvillohet çdo vit është një mundësi e mirë për të treguar se sa elegant dhe pompoz ata janë në të vërtetë. Më poshtë do të shihni 8 veshjet të cilat janë cilësuar si më “ekstravagantet” e natës së djeshme.

FOTO GALERI
1/8
Katy Perry është gati nëse ndodh ndonjë shkëputje e energjisë elektrike!

Top Channel