Nga integrimi në BE, samiti i Ballkanit Perëndimor dhe njohja e Kosovës/ Rama zbulon detaje nga takimi me presidenten e KE
28/09/2021 12:18
Dosja “Tahiri”/ Avokati i ish-ministrit kërkon rigjykim në Apel: Ka shkelje të procedurës!
28/09/2021 11:58
Presidentja e KE në Fushë-Krujë, ulet pranë fëmijëve dhe nxënësve: Qenka e mrekullueshme!
28/09/2021 11:53
Vrasja e oficerit të Krimeve të Lezhës/ Zbulohet identiteti i autorit (FOTO)
28/09/2021 11:41
EMRI/ Kërkohej në Itali, jepet masa e sigurisë për doganierin. Miratohet ekstradimi i tij
28/09/2021 11:36
Durrës/ Po kryente punime në ballkon, 53-vjeçari bie nga kati i tretë i banesës
28/09/2021 11:02
Debati në Komisionin e Ligjeve/ Bardhi-Bushkës: Të të vijë turp që injoron deputetët e opozitës! Bylykbashi: Rama po na heq mundësinë të kundërshtojmë aferat
28/09/2021 11:00
Emri+Foto/ U qëllua për vdekje, ja kush është oficeri i krimeve që kishte dalë për kontroll të bimëve narkotike
28/09/2021 10:59
Mbledhja e Komisionit të Ligjeve/ Anëtarët demokratë mbërrijnë në Kryesinë e Kuvendit (FOTO)
28/09/2021 10:39
Presidentja e KE mesazh për integrimin: E ardhmja e Shqipërisë është në BE! Reforma në drejtësi shënon arritje
28/09/2021 10:35
Presidentja e KE mbërrin në Presidencë, respekton masat anti Covid dhe përshëndet Metën me dorë në zemër
28/09/2021 10:33
Vidhnin kartat ID të pacientëve/ Arrestohet infermieria e spitalit psikiatrik, merrte kredi me të dhënat e të sëmurëve
28/09/2021 10:28
Plagosi studenten në një lokal në Vlorë, lihet në burg Fadil Likaj. Shfaq pendesë dhe kërkon falje para gjykatës
28/09/2021 10:06
Përmbyset makina në aksin Burrel-Skuraj, plagosen tre vajza
28/09/2021 09:28
Hapen aplikimet për Akademinë e Sigurisë, ja kriteret që duhet të plotësojnë kandidatët
28/09/2021 09:19
E veshur kuq e zi dhe e buzëqeshur në fytyrë, ceremonia e pritjes të presidentes së KE në Pallatin e Brigadave
28/09/2021 09:15
Arrestohen tre persona në Berat, ja për çfarë akuzohen
28/09/2021 08:49
Përmet/ Arrestohet 68-vjeçari, i vuri flakën barishteve në tokë. Zjarri doli jashtë kontrollit, u dogjën 70 koshere me bletë
28/09/2021 08:44
Arrestohen 2 persona në Lezhë/ Njëri u kap pa patentë, tjetri po i jepte makinës në gjendje të dehur
28/09/2021 08:29
Presidentja e KE, Ursula Von der Leyen viziton sot Tiranën. Nga ceremonia në Pallatin e Brigadave tek konferenca me Ramën (Axhenda)
28/09/2021 08:18
Aksident i rëndë/ “Benz-i” i pret rrugën trajlerit në Elbasan-Peqin, vdes shoferi
28/09/2021 08:14