Kundërshtoi me dhunë policin, në pranga 29-vjeçari në Divjakë
18/10/2021 08:39
Parashikimi i motit/ Java nis me diell dhe rritje temperaturash
18/10/2021 07:51
Lëkundje të forta tërmeti në Lezhë, ndihen edhe në Tiranë/ Qytetarët të frikësuar dalin jashtë banesave
17/10/2021 22:20
Përfundon procesi i votimit në Maqedoninë e Veriut, fillon numërimi i votave
17/10/2021 21:17
“Vrasje pa gjurmë në Qerret”/ Pista e hetimit për vdekjen e mistershme të turistëve rusë
17/10/2021 19:58
Një kryefamiljar avokat/ E bija u pushua nga puna, e mbron në gjyq i ati zooteknik
17/10/2021 19:52
Një familje shqiptare padit Biden/ Fituan vizën e diversitetit por nuk u shqyrtua aplikimi
17/10/2021 19:51
Edhe bukëpjekësit drejt Gjermanisë/ Në Tiranë nuk ka furrtarë, kanë ikur edhe në Hungari
17/10/2021 19:48
Bashkitë arkëtuan 21 mld lekë/ Në 9-mujorin e parë 4.3 mld më shumë se një vit më parë
17/10/2021 19:47
Kosova zgjedh kryetarët e komunave/ Disa të arrestuar për blerje vote në zgjedhjet lokale
17/10/2021 19:45
Nesër nis mësimi në universitet/ Pak të vaksinuar në një javë. Sot pikat pranë fakulteteve ishin mbyllur
17/10/2021 19:30
Përfundon votimi në Kosovë/ Del Exit Poll i parë, kush e fiton Prishtinën?
17/10/2021 19:16
Pjesë e grupit që falsifikonin dokumentet e pronave në Dhërmi, shpallet në kërkim ish-kreu i Kadastrës së Vlorës
17/10/2021 19:12
Zgjedhjet në Maqedoni/ Shtyhet votimi, nuk funksionuan pajisjet e identifikimit biometrik
17/10/2021 19:01
I dënuar për drogë! 30-vjeçari nga Lezha dilte nga shtëpia, përfundon në burg
17/10/2021 18:30
​Interesim i madh për të votuar në orët e mbrëmjes në Gjilan
17/10/2021 18:22
Ministrja Kushi uron studentët dhe pedagogët për fillimin e vitit të ri akademik: Ky vit, përvojë unike në jetën universitare
17/10/2021 18:19
Merr flakë në ecje “Benz-i” në Mamurras
17/10/2021 18:15
​Zgjedhje në pandemi, qytetarët votojnë duke respektuar masat antiCOVID-19
17/10/2021 18:06
Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë bën bilancin: 435 raste të reja dhe 10 humbje jete në 24 orët e fundit
17/10/2021 17:48
Po drejtonte mjetin nën efektin e alkoolit, aksidenton këmbësoren, pranga të riut në Tiranë
17/10/2021 17:39