Receta gatimi
Recetë/ Quesadilla
Tavë kosi me mish qengji ( Tavë Elbasani)
Recetë/Salmon me krem lulelakre
Receta gatimi
Recetë/ Mish buallice me gjethe dafine
Recetë /Supë aziatike me peshkatriçe
Recetë/ Muffin me moringa
Recetë/ Pelimenji, receta ruse
Receta gatimi
Recetë/ Vezë pate me fruta deti
Recetë/ Ëmbëlsirë me shtresë pudingu
Recetë/Simite me bugaçe
Recetë/Role gici e mbushur
Receta gatimi
Receta/ Pasta farfalle me karkaleca, pomodorini dhe sallatë mikse
Recetë/ Asparag me mish pule dhe verë të kuqe
Recetë/ Tartar karkaleci me avokado
Recetë/ Vezë peshku me tartuf
Receta gatimi
Receta/Vezë levreku me pomodorini
Receta/ Vezë të sepjes me lëng portokalli
Receta/ Biskota me maca
Receta/ “Finger food” për fëmijë
Receta gatimi
Receta/ Fileto viçi me fruta pylli dhe lule
Receta/ Dy omëleta italiane
Receta/ Kek brownie me gluten free
Receta/ Pastiço me Spinaq
Receta gatimi
Receta/Mish qengji me pistil në tavë dheu
Kek me rikota
Receta- Rizoto me panxhar
Receta- Mousse me çokollatë
Receta gatimi
Receta/ Cheesecake i ftohtë me pure mango
Receta/ Mëngjesi i shpejtë, bukë me vezë, mjaltë dhe banane
Receta NSHT- Krem polenta me ravioli pule dhe kërpudha