Receta gatimi
Sallata Fatush, një recetë tradicionale nga kuzhina arabe
Pse nuk i rezistojmë dot biskotave me çokollatë?
Supë me hudhra dhe qepë për forcimin e imunitetit
Receta gatimi
Receta e ditës / Domate të mbushura
Receta e ditës/ Pancake me kikirikë të pjekur dhe krem karamel me kikirik
Receta e ditës / Picë me bamje
Receta e ditës – Sallatë me fik deti
Receta gatimi
Receta e ditës / Pançetë gici në vakum me gjizë
Receta e ditës / Linguini me gaforre
Smoothie brenda shalqirit për 3-4 persona
Couscous vegjetarian
Receta gatimi
Recetë/Kos me fruta
Recetë/ Fileto salmoni me pjepër jeshil
Recetë/ Fileto viçi me krem mashurkash
Recetë/ Midhje sote
Receta gatimi
Recetë/ Pesto xhenoveze
Receta gatimi për fëmijët në 1 qershor
Recetë/ Cheescake me mana të zeza
Recetë/ Fileto qefulli e marinuar me verë të bardhë
Receta gatimi
Recetë/ Puding me fara Chia
Recetë/Fëstëkë me fileto levreku
Recetë/ Sallatë me patate dhe pançetë
Recetë/ Cheesecake i shpejtë me luleshtrydhe
Receta gatimi
Recetë/ Fileto pule me salce domatesh dhe kaperi
Recetë/ Fileto viçi me qepë të njoma
Recetë/ Tost me gjalpë kikiriku dhe banane të karamelizuar
Recetë – Smoothie detox
Receta gatimi
Recetë/ Një sallatë me kale
Recetë/ Drekë vegjetariane me 700 lekë
Recetë/Lakror me hithra në saç