Festivali i shitur? Sardi Strugaj tregon në provat e DWTS se pse edhe ai u tërhoq
04/12/2023 18:37
U largua nga “DWTS”, Juliana Nura: Iliri ishte shumë negativ! Kam shpenzuar financiarisht dhe nuk u vlerësova
03/12/2023 15:33
“Keni ndjenjën e persekutimit”/ E pakënaqur me kritikat, Enxhi debaton me Oltën dhe Ilirin
02/12/2023 00:29
Juliana Nura e eliminuara e radhës në DWTS: Jo gjithmonë garat janë fituese, unë fitova zemrën e publikut
02/12/2023 00:04
Me një samba, Arnita realizon performancën në natën e nëntë të “Dancing With The Stars”
01/12/2023 23:35
“Flet përçart”/ Eni Shehu i kërkon ndjesë, “hakmerret” Olta: Duhet të haje dru, që të kërceje kaq mirë sot!
01/12/2023 23:09
Pakënaqësi për pikët, Fifi dhe Graciano nuk gjejnë “qetësi”/ Debatojnë me jurinë: Na shihni me lupë
01/12/2023 23:00
“Ishe një princ, jo bisha”/ Olta i kërkon Sardit të këndojë, artisti performon live në skenën e “Dancing With The Stars”
01/12/2023 22:47
Irgeni nën shoqërinë e dy balerinave, ja si u komentua salsa e konkurrentit në “DWTS”
01/12/2023 22:24
Kontenporane e Atalantas ‘përçan’ jurinë e DWTS! Iliri debaton me Lorin, Olta bie dakord: Ma rrëqethe mishin!
01/12/2023 22:00
Performanca e Julianës dhe Dionit në “Dancing With The Stars” lë të pakënaqur jurinë: Kishte probleme…
01/12/2023 21:41
“Dancing With The Stars” nis ndryshe këtë mbrëmje, protagonistët kryesorë të programit performojnë në pistën e kërcimit
01/12/2023 21:15
Një mbrëmje e gjatë nën hapat e kërcimit, pas pak “Dancing With The Stars” në ekranin e Top Channel
01/12/2023 21:00
Arnita injoron keq emrin e Enxhi Nasufit! Në ‘piknikun e akullt’ zgjidhen katër finalistët e “Dancing With The Stars”
01/12/2023 17:33
“Dancing With The Stars” me një kanal në “Instagram”, detaje ekskluzive për ndjekësit
01/12/2023 16:16
“Ti ke bërë performanca të vështira”/ Enxhi surprizohet nga partneri i saj në “DWTS”: Por juria…
30/11/2023 17:20
Fifi ironizon Julianën gjatë provave të “Dancing With The Stars”: Mos u shqetëso kaq shumë për ne
29/11/2023 17:23
Luixhinio ‘kërcënon’ Ilir Shaqirin gjatë provave të “Dancing With The Stars”
28/11/2023 17:29
“Doja të qaja nga dhimbja në show, më merrej fryma”, Juliana gjatë prapaskenave të “DWTS”: Kam vrarë brinjën
27/11/2023 18:20
Ina Kollçaku e pakënaqur me Valbona Selimllarin: Më shikonte shtrembër korridoreve, s’më ka pëlqyer asnjëherë
26/11/2023 15:44
E papritur/ Luizi bën për të qeshur Kiara Titon në studion e “Fan Club DWTS”, Albi Nako ndërpret fjalën
26/11/2023 15:07
Braktisi në moment të fundit studion e “Fan Club DWTS”, Elvis Pupa tregon arsyen
26/11/2023 14:38
Kiara Tito: Kënga për pritjen e ëmbël, një dhuratë për ata që besuan në dashurinë time dhe të Luizit
26/11/2023 14:17
Ina Kollçaku eliminohet nga “Dancing With The Stars”
24/11/2023 23:47
Skena e “Dancing With the Stars” vishet kuqezi! Performanca elektrizuese e Atalantës dhe Luixhinos
24/11/2023 23:41
“Pse tre çuna nuk ngritët dot Xhulin?”, kritika për performancën e Julianës dhe Dionit
24/11/2023 23:20
“Po hyn në garë me Enxhin”/ Si u vlerësua performanca e Arnitës në DWTS
24/11/2023 23:10