A është Ledjona Xheladinaj e dashuruar apo në një lidhje të re dashurie?!

E ftuar këtë pasdite në emisionin “S’e luan Topi”, me Eriona Rusin, ajo u shpreh se është prej kohësh vetëm dhe ende nuk e ka gjetur njeriun e duhur për të krijuar një romancë.

Me humor ajo ka thënë: A mund të rrijë një vajzë kaq e mirë vetëm? Jam single, por jam e hapur për njohje të reja. Ende nuk e kam gjetur personin e duhur.

 

Top Channel