Ftesë në 5/ Italiani i “Big Brother” reciton shqip, djersitet nga sikleti

12/09/2023 18:41

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Simone Coçia, italiani që ka qenë 2 herë pjesëmarrës në “Grande Fratello” dhe është hera-herës në qendër të vëmendjes së mediave italaine.

I dashuruar pas Shqipërisë, ai zbuloi se ka ardhur rregullisht prej vitit 2001 për të pushuar në vendin tonë dhe e “mbron” Shqipërinë në çdo debat.

Si për të vërtetuar të gjithë këtë, Simone hyri në studio me një qeleshe shqiptare dhe e vuri veten në test për të recituar disa vargje të Gjergj Fishtës.

I pyetur nga Bieta, ai shprehu dëshirën për t’u bërë pjesë e “Big brother Vip” 3 në Shqipëri, pasi i pëlqejnë sfidat dhe është gjithnjë gati.

Top Channel