Vlora është pushtuar nga reshje të dendura shiu mbrëmjen e kësaj të hëne.

Pamjet vinë përgjatë rrugës së Lumit të Vlorës, Gjormë, Kotë dhe Drashovicë, ku prej disa minutash ka nisur shiu intensiv.

Reshjet e shiut në Vlorë kanë nisur që prej pasdites së sotme, ndërsa kjo kohë nuk është aspak favorizuese për pushuesit që ndodhen në qytetin bregdetar për të kaluar pushimet.

Top Channel