Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa po shijon pushimet në Shqipëri, ndërsa ka shuar kuriozitetin e fansave duke publikuar disa foto.

Ndërsa ekspozon disa prej momenteve në bregdetin e kristaltë të Jonit, ajo ka shkruar krahas fotove me bikini:

“A ma mire ktu a atje?

Nuk është hera e parë që Dua zgjedh të pushojë në vendin tonë, i cili shquhet për ujërat e kristalta dhe bukuri natyrore magjepsëse.

Ende nuk dihet se kush e shoqëron në këto pushime Duan, ndërsa ditë më parë ishte me të dashurin e saj, Romain Gavras gjatë pushimeve në Greqi.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel