Vijon eksodi, sulmuesi largohet nga Bundesliga dhe prek tokën arabe

13/07/2023 10:11

Munas Dabbur largohet nga Hoffenheim dhe Europa.

Sulmuesi izraelit është transferuar në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe ka firmosur për skuadrën e Shabab Al-Ahli.

31-vjeçari largohet kështu nga Gjermania pas 4 sezonesh, ndërsa më parë ka qenë pjesë edhe e Sevilla-s në La Liga. /Supersport

Top Channel