Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë afër Kasharit.

Një makinë tip “Range Rover” është përplasur me trotuarin dhe është kthyer përmbys.

Fatmirësisht nuk ka të plagosur, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.

Top Channel