Donald Veshaj dhe Bora Zemani zgjodhën të kombinoheshin, ndërsa ishin të ftuar në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Çifti organizuan një dasmë magjike në bregdet në jug të Shqipërisë.

Eventi ka qenë i mbushur me yje dhe personazhe të njohur përfshirë Bora Zemanin, Donald Veshajn, Romeo Veshajn, Ermal Fejzullahun, Ariana Fejzullahun, Luiz Ejllin apo Kiara Titon.

Moderatorja e njohur veshi një fustan të gjatë saten teksa prezantuesi zgjodhi një kostum rozë të hapur.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel