Të pavdekshëm në krijimtarinë e tyre, artistët që humbën jetën në vitin 2023
31/12/2023 21:12
Dosja: Vrasjet 2023/ Krime brenda familjes, disa gra të vrara! Në botën e krimit u lanë hesape të vjetra
31/12/2023 20:39
Viti kuqezi! Nga medaljet në atletikë, ski e karate te kualifikimi i Europianit! Ngjarjet sportive që shënjuan 2023-shin
31/12/2023 18:41
Tradita vazhdon… sondazhet e realizuara ndër vite për “Personazhin e Vitit” në Top Channel
06/12/2023 20:56
Sondazhi/ Shqiptarët patriotë vetëm për dukje
06/12/2023 13:02
“Ata që të vrasin natën dhe të qajnë ditën”/ Naim Murseli dhe Babis Anagnostopoulos, dy paralele të një krimi të inskenuar
02/12/2023 11:37
“Kush është Mariana që i theu zemrën Drake?” E gjithë vëmendja mbi yllin botëror në dedikimin për Shqipërinë
30/11/2023 18:20
A duhet aplikuar leja menstruale në vendin tonë? Çfarë mendojnë shqiptarët
28/11/2023 18:34
Pandemia e vetmisë prek Shqipërinë!
28/11/2023 17:40
“I raft pika drogës, kur s’sheh nanën e smurë 5 minuta”/ Zbardhen përgjimet e Erzen Breçanit me të birin! Si i kërkon para për HEC-in dhe këshillat për Matën
24/11/2023 18:40
Zbardhen përgjimet mes dy kunetërve, Ervin Matës dhe Eralbi Breçanit: Ki besim te unë, mos beso të tjerët
23/11/2023 17:52
“O drejtor! Na vjedhin mallin në Meksikë”/ Detajet nga përgjimet e SKY, diskutimet për transportin e kokainës
23/11/2023 16:33
“E ke bo i dom, për kry të fmive”/ Si u kërcënua oficeri në Kukës që bllokoi telefonat! Zbardhet edhe roli i Dedan Gjonit hap pas hapi
23/11/2023 16:00
Kokaina e fshehur në fuçi me lëng limoni/ Detaje nga dosja e trafikut të drogës: Dyshemenë s’e saldojnë mirë
23/11/2023 14:58
“Inshallah na ndihmon Zoti ta vrasim shpejt”/ TCH zbardh dosjen e përgjimeve: Pse donte Ismaili të ekzekutonte vëllezërit Nela
23/11/2023 13:58
“Na u kap puna, nesër del në gazetë”, TCH zbërthen komunikimet në SKY të grupit kriminal, Eralbi Breçani: Shoferin e kanë kap
23/11/2023 11:33
“Edhe kur paguajmë shtetin, kemi rrezik”/ TCH zbërthen dosjen me përgjimet! Si bashkëpunonte djali i Breçanit për trafikimin e kokainës nga Brazili
22/11/2023 22:46
Sondazhi/ Marrëveshja Rama- Meloni për emigrantët, zgjidhje politike apo humanitare
17/11/2023 11:41
Reagimi i shqiptarëve në rrjetet sociale për marrëveshjen e emigrantëve, Bashkia Lezhë hap ‘konkurs’
16/11/2023 16:34
Libri në Panair më i shtrenjtë se një vit më parë/ Petrit Ymeri: Janë rritur kostot e botimit
15/11/2023 17:24
Nisur nga propozimi i Erion Braçes, a duhet aplikuar leja menstruale në Shqipëri? Flet gjinekologia Enriketa Kroi
14/11/2023 15:01
Futbollistët që dhanë frymën e fundit në fushë nga arresti kardiak në dy dekadat e fundit
14/11/2023 08:52
Sondazhi/ SPAK-Berisha për çështjen “Partizani”, kujt i japin të drejtë qytetarët?
10/11/2023 16:15
Pse nënat i braktisin foshnjat? Vetëm këtë vit katër raste të raportuara
09/11/2023 12:30
Debati për filmin e Elvis dhe Priscilla Presley/ Përse filmat biografikë përballen gjithmonë me polemika
08/11/2023 22:37
Vjedhja e borës, si resortet e skive po i mbijetojnë ndryshimeve klimatike
06/11/2023 17:25
Të jetosh si meme! Si Berlusconi në botën e përtejme dhe Nicolas Cage në kinema
03/11/2023 15:06
Kush janë dy humoristët rusë që tallen me liderët botërorë, nga Erdogan deri te Merkel e Meloni: Viktima të shakave të tyre
02/11/2023 16:57
“Familja Addams”, Sailor Moon apo Nexhmije Pagarusha, si u veshën VIP-at shqiptarë për Halloween
01/11/2023 18:26
“Finalmente…”/ Për herë të parë, Elsa Lila me koncert recital: Muzika është pasion, nuk bëhet me njerëz që s’të duan!
30/10/2023 14:36