A e konsideroni të drejtë bojkotin e studentëve të Mjekësisë? Zbuloni, rezultatet e sondazhit në TCH
21/10/2023 12:06
Peizazhi i Zagorisë greke në UNESCO/ Shqipëria që mburret me natyrën e saj, nuk zë vend në listën e re me 42 vende të Trashëgimisë Botërore
20/10/2023 15:36
Fenomeni “Girl Dinner” trendi në TikTok që po thyen mitin e gruas që gatuan shumë dhe ha pak
20/10/2023 13:01
Masakra dhe bombardime, njihuni me liderët më të famshëm të Hamasit dhe historitë e tyre
18/10/2023 10:44
Shqiptarët mendojnë se sulmi terrorist do t’i përshkallëzojë tensionet Kosovë-Serbi
07/10/2023 11:56
“Po nuk mora në telefon për 1 vit nuk do jem më gjallë”, historia e Erion Lutos, “xhihadistit” shqiptar që u rrit dhe u shkollua në Francë
06/10/2023 16:37
“Nëse shkon në Siri për studime ta jap bekimin, nëse shkon për punë të këqija nuk ta jap”, zbardhet dosja e “xhihadistëve” shqiptarë
05/10/2023 18:32
“Na lejoni t’i japim makinës ligjërisht”, një grup të rinjsh kërkojnë ndryshimin e moshës nga 18 në 15 vjeç, për patentë shoferi në Shqipëri
04/10/2023 16:41
Parada e deputetëve/ Grimca vjeshte në veshjet e ligjvënësve në këtë seancë plenare
02/10/2023 18:15
Tupac Shakur, historia e reperit, që besohet se është gjallë edhe 27 vite pas vdekjes
30/09/2023 13:13
Një trafik i ri Shqipëri-Itali po lulëzon në heshtje! Breshkat e tokës shiten nga 60-2000 euro në tregun e zi
25/09/2023 13:16
Sondazh/ 60.95% e qytetarëve nuk besojnë se Paketa e Sigurisë në Shkolla do të jetë efikase në parandalimin e kriminalitetit
22/09/2023 15:03
Të rinjtë nuk i hekurosin më rrobat, 1/3 e tyre nuk mbajnë as hekur në shtëpi
21/09/2023 12:06
Nga Portokallia në Itali! “Vezirja” në konkursin italian Drag Race
18/09/2023 15:44
Armaldo Kllogjeri sjell muzikën popullore në ekran, do të moderojë emisionin e ri në Top Channel
13/09/2023 17:05
Qetsor Ferrunaj krah Nevina Shtyllës në ekranin e Top Channel, zbulohet projekti i ri
12/09/2023 19:31
A besojnë shqiptarët se nafta në Shpirag do të ndikojë ekonominë e vendit? Sondazhi i TCH i jep përgjigje pyetjes
11/09/2023 16:37
Revista akademike rendit “6 liderë botërorë me një talent të habitshëm për artin”, mes tyre dhe Rama
11/09/2023 14:28
Luiz Ejlli shoqëron në ditën e parë të shkollës fëmijët e shtëpisë “Zyber Hallulli”
11/09/2023 08:59
11 mijë vite burg për bosin e kriptomonedhës/ Rekordi botëror i dënimeve për mashtrim, kryesohet nga një grua me 141 mijë vite
08/09/2023 15:47
Pushime makthi në Egjipt, blogerja tregon përvojën e frikshme në destinacionin historik
06/09/2023 22:30
Kulmi i sezonit, kush ishin 15 personat më të ndjekur në “Instagram” gjatë gushtit? Luizi dhe Kiara “on top”
06/09/2023 19:15
Profesionet tona të panjohura të viteve 2030-të, të imagjinuara në vizatime
06/09/2023 17:24
Mos i hidhni laptopët dhe celularët e vjetër sepse janë “miniera” ari
06/09/2023 14:52
Ekskluzive/ Zbulohet kush do ta prezantojë sezonin e ri të “Për’puthen”! Emri një “big surprizë”
05/09/2023 12:58
Të jetë diss për Getoarin?! “Fourdots”, Luiz Ejlli bëhet bashkë me Flori Mumajesin/ Balada që do prekë zemrat e shqiptarëve
01/09/2023 12:30
Pushimet “mollë e ndaluar” për shqiptarët! Vetëm 24 përqind e tyre mundën t’i shijonin
30/08/2023 18:30
Reklamimi i jetës luksoze në Britani përmes TikTok po josh burrat kuksianë! The Economist: Gratë jetojnë të vetme
30/08/2023 17:34
Si t’i njohim njerëzit e besueshëm? Shkenca vizaton identikitin
29/08/2023 14:31
Gruaja e vetme mes 10 influencuesve më të njohur për automobilat, është shqiptare: Kam mësuar të luftoj stereotipet që fëmijë
25/08/2023 15:27