Modelja shqiptare merr mesazh në ‘Instagram’ nga Neymar, ylli brazilian mbetet pa një përgjigje (foto)

29/11/2022 14:47

Modelja Arbenita Ismajli zbuloi se ka rënë në sy të Neymar, i cili po përflitet shumë së fundmi për tiparet dhe fizikun e tij.

Ajo publikoi në Tik Tok një video që tregon bisedën në Instagram me Neymar, ku ky i fundit i kishte shkruar. Modelja e fshiu videon pak pasi e postoi.

Ylli brazilian i kishte dërguar një ‘emoji’, por nuk kishte marrë ndonjë përgjigje nga Arbenita.

Ajo tashmë prej kohësh është zhvendosur në Kosovë për shkak të jetës personale, duke qënë se është e martuar me reperin Fero.

Ata u martuan në vitin 2020 dhe një vit më pas mirëpritën vajzën, Ninën.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel