Allegri ndan drejtuesit e Juves: Nedved kërkon largimin, por Agnelli e mban në punë

20/09/2022 10:06

Nga ana tjetër është Pavel Nedved, që asnjëherë nuk ka pasur marrëdhënie të mira me Allegrin dhe po shtyn të dëgjohet zëri i tifozëve për shkarkimin e tij, për të shfrytëzuar edhe ndërprerjen e kampionatit.

Gjithsesi duket e sigurt që trajneri do të marrë edhe njëherë besimin, por muaji tetor do të jetë vendimtar për fatin e tij, pasi nëse deri para Botërorit situate nuk ndryshon ndjeshëm për mirë, atëherë pritet ndërhyrja./ Super Sport

Top Channel