Ndeshja finale e Champions League mes Liverpool dhe Real Madrid është shtyrë për 15 minuta.

UEFA  ka marrë këtë vendim për  arsye sigurie dhe ndeshja do të nisë në orën 21:15.

“Për arsye sigurie, fillimi i finales së UEFA Champions League është shtyrë me 15 minuta. Tani do të fillojë në orën 21:15 CET”, shkruhet në Twitter.

Top Channel