“Forca Roma!”, bukuroshet italiane “pushtojnë” Tiranën

25/05/2022 20:28

Bukuroshet italiane kanë vendosur të ndjekin nga afër ndeshjen e madhe të Conference League e cila do të mbahet sot në orën 21:00 në stadiumin “Air Albania”.

Tirana është mbushur me tifozë, të cilët kanë vendosur të shijojnë në maksimum këtë finale.

Nuk munguan as vajzat italiane, teksa shihen të entuziazmuara nga atmosfera festive.

Ndërsa janë pyetur nëse i frikësohen situatës së krijuar në rrugët e Tiranës, ato shprehen se nuk kanë frikë dhe do të vijojnë të bëjnë tifozeri për Romën.

Top Channel