Në studion e Për’puthen nisën pyetjet rreth tatuazheve dhe kujt i dedikohen ato.

Konkurrentët nuk nguruan të pyesin edhe moderatoren Bora Zemani e cila tregoi për tatuazhet e saj.

Bora tregoi se të gjitha tatuazhet e saj kishin dedikime, ku specifikoi më të veçantin.

Tatuazhi ndodhej në dorë dhe i dedikohej Arborit, djalit të saj.

Tatuazhi bardh e zi tregon flokë bore, lidhur edhe me emrin e djalit.

Top Channel