Sot u transmetua në Për’puthen takimi i Astritit me Rrushen, i cili ishte i mbushur me momente të bukura.

Me puthje, përkëdhelje dhe komplimenta ishte i mbushur ky takim i tyre.

Teksa flisnin ata vallëzonin në krahët e njëri-tjetrit të lumtur.

Në një moment teksa kërcenin Astriti po e përkëdhelte Rrushen duke u afruar më tepër dhe ajo i tha: “Këto duart…”, duke qeshur.

Që në fillim të takimit ata ishin shumë të afërt teksa njihnin më mirë njëri-tjetrin dhe po ashtu përfundoi.

FOTO GALERI
2/11

Top Channel