​Mauro Icardi e Wanda Nara në prag të një krize tjetër: A do të ndahen më në fund?

31/01/2022 09:18

Sulmuesi i PSG-së, Mauro Icardi dhe gruaja e agjentja e tij Wanda Nara sapo kanë kapërcyer problemet e fundit në marrëdhënien e tyre, por tashmë duket se po përballen me një sfidë të re.

Spekulimet u përhapën vitin e kaluar se çifti po kalonte një rrugë veçanërisht të vështirë për shkak të lajmeve se Icardi po e tradhtonte gruan e tij. Por, çifti me sa duket zgjidhën problemet e tyre dhe dukej se ishin përsëri në rrugën e duhur.

Kjo ndodhi derisa në kthesën më të fundit të ngjarjeve, Icardi nuk e ndjek Narën në Instagram dhe e ndryshoi foton e profilit në një prej tij me dy vajzat e tij përballë Kullës Eiffel.

Nara ka reaguar ndaj kësaj duke postuar një imazh me njërën prej vajzave të saj duke i mbuluar fytyrën dhe dukej sikur po qante.

Ky është shkaku më i fundit i shqetësimit për çiftin pas lajmit në tetor 2021 se Icardi kishte tradhtuar Wanda me aktoren argjentinase Eugenia Suarez, një sagë e cila u shfaq edhe në rrjetet sociale.

Kjo bëri që PSG të ishte më pak se i impresionuar me Icardin, me klubin që i dha atij pushim nga futbolli për të shpëtuar martesën e tij.

Kjo mosmarrëveshje e fundit do të bëjë pak për të siguruar trajnerin Mauricio Pochettino për personalitetin dhe karakterin që Icardi sjell në dhomën e zhveshjes së skuadrës parisiene.

Icardi ka qenë i njohur për veprimet e tij jashtë fushës që datojnë nga koha e tij në Inter, ku ai u përplas me tifozët dhe ushtroi presion mbi hierarkinë e klubit për ta larguar nga klubi.

Skandalet e fundit nuk do ta ndihmojnë Icardin nëse ai kërkon të lëvizë klubet në afatin kalimtar të verës, përcjell Marca.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel