Një 70-vjeçar është gjetur i pajetë buzë rrugës në aksin Lushnjë – Rrogozhinë.

Policia njofton se viktima Muhamet Fusha, është goditur nga një automjet.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit.

Njoftimi

Në aksin rrugor Lushnjë-Rrogozhinë, në afërsi të rrethrrotullimit të Plugut, dyshohet se një automjet ka aksidentuar me pasojë vdekjen shtetasin M. F., rreth 70 vjeç, banues në Dushk.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit.

FOTO GALERI
4/9

Top Channel