Edhe pse nënë e katër fëmijëve, Kim Kardashian vijon të mbetet në super formë.

Së fundmi, ylli televiziv ka lënë pa fjalë 241 milionë ndjekësit e saj të ‘Instagram’, teksa ka postuar disa poza tepër tërheqëse.

Kardashian shfaqet me një palë bikini të zeza dhe të vogla që nxjerrin në pah asetet e saj bombastike.

Ish-bashkëshortja e Kanye West duket në super formë dhe fansat nuk i kursejnë komplimentet “hot” për format e saj trupore.

Ndërkohë pas 40-vjeçares është një pamje e mrekullueshme, ku ndërthuren ngjyrat e rërës, detit dhe qiellit, duke i dhënë fotos pamjen perfekte.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel