Edhe pse në moshën 49-vjeçare, Sofia Vergara mbetet në formën e saj më të mirë.

Foto e fundit e publikuar në rrjetet sociale, ku ajo shfaqet me bikini, ka mahnitur fansat, që nuk kanë reshtur së komentuari dhe pëlqyeri, ndërsa poshtë fotos aktorja shkruan: “Gati për fundjavën”.

Nëna e një djali është e martuar me aktorin e njohur Joe Manganiello, dhe të dy kanë shkuar të shijojnë pushimet në Kolumbi.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel