Kënga e Capital T dhe Kidda, “Magji”, duket është është fiksimi i fundit i bukuroshes, Adrola Dushi.

Modelja u pyet nga moderatori i “Pushime On Top”, Flori Gjini në lidhje me këngën e saj të preferuar: “Për momentin, oh si me magji, oh si me magji. Ej këndoj bukur apo jo?”

Flori Gjini: Këndon?

Adrola: Do bëhem këngëtare në të ardhmen.

Flori Gjini: E ke menduar ndonjëherë të bësh këngë?

Adrola: Qoftë larg, s’kam lidhje me këngën .

Top Channel