Me lëvizje sensuale gjatë pushimeve në bregdetin shqiptar, Nora Istrefi i lë të gjithë gojëhapur (Fotot)

19/07/2021 20:35

Artistja shqiptare, Nora Istrefi, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në jugun e vendit bashkë me motrën e saj Erën.

Nora, e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi video të ndryshme nga momentet e këndshme që po shijon në bregdet.

Këngëtarja publikoi një video në InstaStory, ku tregonte linjat e trupit, ndërsa vallëzonte nën ritmet e muzikës në sfond.

Ndonëse është nënë e një vajze, Nora është një ndër artistet me trupin më të bukur në vendin tonë.

Ajo është duke shijuar suksesin e projektit muzikor më të fundit “Ay Caramba” në bashkëpunim me Gjikon dhe Melinda Ademin.

 

FOTO GALERI
2/11

Top Channel