Nëse keni imagjinuar ndonjëherë që tatuazhet tuaja të të gjallërohen, tani është e mundur, në komplet kuptimin e fjalës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maxim Sipakov (@m.sipakov_official)

Artisti rus, Maxim Sipakov është vetëm 19 vjeç, por krijon një art mbresëlënës të së ardhmes. Me fuqinë e animacionit digjital, ai shton drita neoni të veprat e tij, duke bërë që tatuazhet të ndriçojnë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maxim Sipakov (@m.sipakov_official)


Për të parë këtë risi të tatuazheve ndiqni foto galerinë më poshtë. Ndoshta më vonë një artist shqiptar do ta mësojë këtë metodë, që dhe ne të kemi mundësi të eksperimentojmë më shumë.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel