Sezoni i fustaneve! Të famshmet na tregojnë cilat janë dhe si t’i kombinojmë modelet më në trend

10/05/2021 15:54

Sapo moti ngrohet, të gjithë ne i drejtohemi me entuziazëm rrobave të pranverës dhe verës dhe fillojmë të zbërthehemi nga palltot dhe pulovrat e mbyllura.

Një nga kënaqësitë e thjeshta të jetës është të dalësh në një pasdite pranvere me një fustan të lirshëm dhe elegantë njëkohësisht.

Yje si Kendall Jenner, Selena Gomez, Gigi Hadid dhe të tjera po na tregojnë të gjitha mënyrat për të stiluar fustanet për motin e ngrohtë!

FOTO GALERI
1/17
Farrah Abraham

Top Channel