Lajmi i fundit
Rama diskutim me biznesin për procedurat administrative të biznesit: Kontributi juaj i domosdoshëm
Kryeministri Rama në takimin me biznesin: Do të kemi në fokus revolucionin digjital duke shtuar shërbime të rejaal
Nismë për shkurtimin e burokracive, Rama: Do të përmirësojmë klimën e biznesit
Rama: Brenda këtij mandati revolucion në prokurimet publike

Ngjyrën e gjelbër do ta shihni kudo këtë sezon, kështu që bëhuni gati për trendin e ri.

Jeshilja e këtij sezoni nuk është pastel. Është një jeshile e guximshme, e egër, e pamundur për t’u shmangur në rrugë.

Një gjë është e sigurt, me një veshje në këtë ngjyrë nuk do të kaloni pa rënë në sy. Influencuesit e modës janë shfaqur, duke kombinuar të gjelbrën me trëndafila dhe aksesorë të tjerë. Por pasarelat e modës guxojnë më shumë.

Molly Goddard, i veshi modelet në të gjelbër bashkë me rozë ose të kuqe. Gucci ka stilime pak më delikate, me pantallona jeshile , bluzë të zezë dhe një çantë rozë pastel, që sidoqoftë tërheq të gjithë vëmendjen.

Megjithatë, ju mund ta nisni me pak, deri sa të gjeni stilin që ju përshtatet më shumë.

Burimi: Who What Wear

FOTO GALERI
1/21

Top Channel